MeccaPhone

Снимка на приложение:
MeccaPhone
Подробности за приложение:
Версия: 1.0
Дата на качване: 18 May 11
Розробник:
Разрешително: Безплатно
Популярност: 185
Размер: 276 Kb

Rating: 5.0/5 (Total Votes: 1)

MeccaPhone - Мека (Мека на арабски) е център на ислямския свят и родно място на двамата пророка Мохамед и религията той основава. Фокусна точка на Мека е Кааба г. & quot; Къща на Бога & quot; Смята от мюсюлманите да са били построени от Авраам и син му ?смаил, и която е покрита с черен плат злато бродирани. Значението на посоката на Мека може да се усети от светата молитва: & quot; В името на Аллах, може мир и благослов за Пратеника на Аллах. О Аллах, прости ми греховете ми и отвори за мен вратата на милостта. Аз търсят убежище в Аллах Всемогъщия и в Неговото почетен Face и в Неговата вечна сила от прокудения сатана & quot.; Поклонникът изпълнява tawaf. Това е шествие обратна на часовниковата стрелка, която кръгове, & quot; на Кааба, на [куб-образна] каменна сграда Мюсюлманите вярват, първоначално е бил построен от Авраам и син му ?смаил ... Тя е символ на единството на мюсюлманите, защото всички молитви , където те се извършват, са ориентирани в посока на Кааба & quot.; Всички мюсюлмани, където и да са на Земята, се молят пет пъти на ден в посока на Кааба в Мека (разположен в 21-° С; 25 '24 & quot; N и 39 & °: 49' 24 & quot; Е в DMS нотация).заявление MeccaPhone компас прави се, че всички мюсюлмани по света се молят в една посока, символизиращ единството и ориентация, с лице към Мека, по посока на Бога. Мюсюлманите се очаква да изпълни пет молитви всеки ден. Всяка молитва е дадена определена предписания срок, в който трябва да се извърши. MeccaPhone може да се изчисли всички времена молитвените математически за всяко населено място с помощта на географска ширина и дължина информация. Това е единственото приложение компас, който има автоматична предварително - насрочено алармата, че snoozes пет минути преди времето на всяка молитва всеки ден, така че сте готови, достатъчно време, за да се молят. Крайната цел да постави началото на това приложение е да се уверете, че всички мюсюлмани имат мобилно приложение полезност на върха на пръстите си, така че те не трябва да се тревожи за посоката на Мека по всяко време, навсякъде по света, когато те се молят на Бога.

Подобни приложения

Коментари към MeccaPhone

Коментари не е намерена
добавите коментар
Включете на изображения!